Prosimy o codzienne głosy w konkursie Akademii Play - Doh

Prosimy Rodziców, bliskich i znajomych
o codzienne oddawanie głosów na naszą pracę:

„Przyjęcie urodzinowe z Akademią Wyobraźni Play Doh”
praca wykonana wspólnie przez dzieci z gr. 3 , 4  i 5  na stronie :

praca nr 33 - W wyszukiwarce na stronie konkursu należy wpisać Przedszkole Publiczne nr 4 - i wyskoczy nasza praca :) Po wejściu na stronę przez link może wyskoczyć błąd. Nie zrażajmy się - zamykamy komunikat i oddajemy głos .

Głosowanie na stronie internetowej Programu będzie trwało od 30 kwietnia, do 21 maja 2018 r., do godz. 24:00.
Jury wybierze 3 (słownie: trzy) zwycięskie prace spośród 30 prac z największą ilością głosów oraz przyzna 10 (słownie: dziesięć) wyróżnień spośród wszystkich zgłoszonych do Konkursu Prac Konkursowych.

Wyniki opublikowane zostaną 4 czerwca 2018 r., do godz. 14:00.

ZASADY GŁOSOWANIA I PRZYPADKI NADUŻYĆ W GŁOSOWANIU

1. Głosowanie będzie się odbywać na podstawie głosowania na stronie internetowej Programu www.akademia-playdoh.pl.

2. Z każdego numeru IP w ciągu 24 godzin (tj. od godziny 00:00 do godziny 23:59 tego samego dnia) można oddać jeden głos na jedną wybraną Pracę Konkursową, za pośrednictwem przycisku „Oddaj głos”.

3. Kryterium ograniczenia oddawania głosów jest jeden adres IP oraz jeden adres e-mail.

4. Rankingi Konkursów będą dostępne na stronie internetowej www.akademia-playdoh.pl, w zakładce AKADEMIA WYOBRAŹNI, na podstronie KONKURSY.

5. Podczas głosowania niedopuszczalne są próby obejścia systemów zabezpieczenia, a w szczególności: a. Zmienianie adresów IP, b. Korzystanie z fikcyjnych kont e-mail, c. Stosowanie programów do automatycznego głosowania.

6. Powyższe działania są niezgodne z warunkami Regulaminu oraz podstawowymi zasadami fair play. Działania takie są jednocześnie próbą oszustwa i wyłudzenia nagrody, co klasyfikuje je jako przestępstwo i mogą być zgłoszone przez Organizatora do odpowiednich służb.

7. W przypadku wykrycia przez Organizatora podejrzenia prób obejścia systemu zabezpieczeń ujętych w punkcie 4 niniejszego paragrafu, Organizator ma prawo do usunięcia takiego zgłoszenia z Konkursu lub odjęcia nieuczciwie uzyskanych głosów w zależności od ich liczby.

8. W przypadku wykrycia przez Organizatora działań ujętych w punkcie 4 tego paragrafu po wręczeniu nagrody danej grupie przedszkolnej, będzie ona zobowiązana jest do zwrotu nagrody bądź ekwiwalentu pieniężnego równego wartości tej nagrody.