Wizyta Fundacji Wiewi贸rki Julii

30 maja nasze przedszkole odwiedzi艂a p. Klaudia z Fundacji Wiewiórki Julii. Fundacja zosta艂a za艂o偶ona w 2012 roku przez dr D偶ulitt臋 Kiworkow膮 oraz Emm臋 Kiworkow膮. Inicjatywa ta wynikn臋艂a z potrzeby serca i osobistego zaanga偶owania za艂o偶ycielek w stan jamy ustnej naszych najm艂odszych pacjentów. W ramach projektu „Podró偶e Julii” koordynatorzy odwiedzili ponad 530 szkó艂 i przedszkoli, przebadano ponad 32 000 dzieci, przeszkolili 13 000. Spotkanie mia艂o na celu promocj臋 zdrowia, prawid艂owych nawyków 偶ywieniowych i higienicznych nastawionych na dzieci. Dzieci z du偶ym zainteresowaniem uczestniczy艂y w spotkaniu. Na koniec otrzyma艂y naklejki dzielnego pacjenta. Dzi臋kujemy za wiedz臋 na temat dbania o z臋by.

,, Dzieci s膮 jak posiane nasiona. Trzeba je codziennie podlewa膰,

po艣wi臋ca膰 im uwag臋 i piel臋gnowa膰.
W takich warunkach nasiona kie艂kuj膮, ro艣liny rosn膮, a potem zakwitaj膮. ..."